Opis
High-endAluminijumska dupla klizna vratarazlikuju se od običnih na nekoliko načina. Prvo, napravljeni su od visokokvalitetnih materijala i izrađeni su s posebnom pažnjom prema detaljima. Ovo rezultira vratima koja nisu samo vizuelno zapanjujuća, već i izdržljiva i pouzdana.
Drugo, vrhunska aluminijumska klizna vrata obično imaju napredne sigurnosne sisteme koji vlasnicima kuća pružaju mir. To može uključivati pojačane mehanizme za zaključavanje, staklo otporno na udarce i naprednu tehnologiju protiv krađe.
Treće, vrhunska aluminijska klizna vrata često dolaze s nizom dizajnerskih opcija koje omogućavaju vlasnicima kuća da prilagode svoja vrata tako da savršeno odgovaraju njihovom ličnom stilu i preferencijama. Ovo može uključivati različite boje, završne obrade i hardverske opcije.
Konačno, vrhunska aluminijumska klizna vrata su dizajnirana da pruže izuzetne performanse, posebno u pogledu energetske efikasnosti. Dizajnirani su da obezbede maksimalnu toplotnu izolaciju, što pomaže u smanjenju troškova grejanja i hlađenja i znači ugodnije životno okruženje.
Sve u svemu, vrhunska aluminijska klizna vrata nude niz prednosti koje ih čine odličnim izborom za one koji žele poboljšati izgled i funkcionalnost svojih domova. Od napredne sigurnosti preko mogućnosti prilagođavanja do energetske efikasnosti, ova vrata nude sve što je vlasnicima kuća potrebno za stvaranje zaista izuzetnog životnog prostora.







FAQ
P: Mogu li znati koje plaćanje će prihvatiti vaša kompanija?
P: Kako mogu dobiti naknadnu uslugu?
P: Gdje se nalazi vaša fabrika?
P: Da li ste proizvođač, trgovačka kompanija ili treća strana?
P: Koje je vrijeme isporuke vaših proizvoda?
Prednosti Skate vrata i prozora:
1,26 godina iskustva u proizvodnji vrata i prozora (može pružiti poslovnu licencu kao dokaz)
2.dvije glavne proizvodne baze ------ Peking (60000 kvadratnih metara) i Shandong (100000 kvadratnih metara)
3.najveća linija za prskanje u industriji (možete sami prskati)
4.Tehnologija bešavnog zavarivanja i spajanja ------ Površina bešavnog šava za zavarivanje je glatka i zapečaćena, tako da ima bolju vodootpornost, zvučnu izolaciju i performanse toplinske izolacije.
| Serije | SKATE 85 serija prozora |
| Sekcija | Polomljeni aluminijumski profil mosta |
| Hardver | SKATE originalni hardver |
| Dužina preklapanja | 6mm |
| Način otvaranja | sidrenje/naginjanje i okretanje |
| Broj zaptivnih slojeva | 8-putna brtva |
| Wall Thickness | 2,2 mm |
| Performanse toplotne izolacije | 1,1W/ (㎡·K) 9. stupanj |
| Otpornost na pritisak vjetra | Nivo 9 |
| Vodonepropusnost | Nivo 6 |
| Air Tightness | Nivo 8 |
| Termoizolaciona traka | Najlon visoke čvrstoće PA66 |
| Seal Strip | Visokokvalitetna TPE EPDM ljepljiva traka |
| Ugaona ploča | Proces lijepljenja igle za zavarivanje Kutna ploča od nehrđajućeg čelika 304 |
| Screen Window | Mreža od nerđajućeg čelika 304 |
| Staklo | 5+12A+5+12A+5 |
| Boja | prilagoditi |
Popularni tagovi: aluminijska dvostruka klizna vrata, Kina aluminijska dvostruka klizna vrata proizvođači, dobavljači, tvornica
Sljedeći
nePošaljite upit











